Bestuur

Kristof
De Saedeleer

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: advodesaedeleer@gmail.com

Walter
Van den Bossche

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: walter.vandenbossche56@gmail.com

Jan
De Weghe

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: hals.nevens@gmail.com

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Dirk
Vansteyvoort

bestuur

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Stijn
Steppe

bestuur

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be

Anja
Rasschaert

bestuur

Contactgegevens:


Email: rasschaert.anja@telenet.be

Isabel
Moens

bestuur

Contactgegevens:


Email: isabel.moens2@telenet.be

Hilde
Dhondt

jeugdcoördinator, coach

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com

Michel
De Gols

bestuur

Contactgegevens:


Email: michel.de.gols@telenet.be

Geert
Van Neck

bestuur

Contactgegevens:


Email: geert.van.neck@telenet.be

Remi
Linthout

bestuur

Contactgegevens:


Email: remi.linthout@telenet.be

Contact

Dirk
Cooman

jeugdcoördinator, coach

Contactgegevens:


Email: cooman_d@hotmail.com

Kristof
De Saedeleer

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: advodesaedeleer@gmail.com

Walter
Van den Bossche

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: walter.vandenbossche56@gmail.com

Jan
De Weghe

Penningmeester, Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: hals.nevens@gmail.com

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Hilde
Dhondt

jeugdcoördinator hoge doelen, coach

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Contact formulier

Versturen