Bestuur

Stijn
Steppe

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be

Dirk
Vansteyvoort

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Jan
De Weghe

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: dbcosirisaalst@sportadministratie.be

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Anja
Rasschaert

bestuur

Contactgegevens:


Email: rasschaert.anja@telenet.be

Isabel
Moens

bestuur

Contactgegevens:


Email: isabel.moens2@telenet.be

Hilde
Dhondt

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com

Michel
De Gols

bestuur

Contactgegevens:


Email: michel.de.gols@telenet.be

Geert
Van Neck

bestuur

Contactgegevens:


Email: geert.van.neck@telenet.be

Ine
Goolaerts

bestuur

Contactgegevens:


Email: ine.goolaerts@proximus.be

Remi
Linthout

bestuur

Contactgegevens:


Email: remi.linthout@telenet.be

Maarten
Blommaert

bestuur

Contactgegevens:


Email: maarten@ablo.be

Contact

Stijn
Steppe

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be

Dirk
Vansteyvoort

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Jan
De Weghe

Penningmeester, Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: dbcosirisaalst@sportadministratie.be

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Hilde
Dhondt

jeugdcoördinator hoge doelen, coach

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Contact formulier

Versturen