Bestuur

Jan
De Vuyst

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: jan.de.vuyst@skynet.be

Walter
Van den Bossche

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: walter.vandenbossche56@gmail.com

Isabel
Moens

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: isabel.moens2@telenet.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: hals.nevens@gmail.com

Dirk
Cooman

jeugdcoördinator hoge doelen

Contactgegevens:


Email: cooman_d@hotmail.com

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Jan
De Weghe

Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Ly
Hamady

Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: mr.ly@live.be

Anja
Rasschaert

Evenementen

Contactgegevens:


Email: rasschaert.anja@telenet.be

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Dirk
Vansteyvoort

bestuur

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Geert
Van Neck

bestuur

Contactgegevens:


Email: geert.van.neck@telenet.be

Guy
Van Den Bremt

bestuur

Contactgegevens:


Email: guy.veronique@proximus.be

Michel
De Gols

bestuur

Contactgegevens:


Email: michel.de.gols@telenet.be

Remi
Linthout

bestuur

Contactgegevens:


Email: remi.linthout@telenet.be

Anthony
Mallego

Okapi, Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: anthony@mallego-roels.be

Bart
De Moor

Okapi

Contactgegevens:


Email: de.moor1@telenet.be

Kristof
De Saedeleer

Okapi, Voorzitter

Contactgegevens:


Email: advodesaedeleer@gmail.com

Contact

Kristof
De Saedeleer

Okapi, Voorzitter

Contactgegevens:


Email: advodesaedeleer@gmail.com

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: hals.nevens@gmail.com

Walter
Van den Bossche

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: walter.vandenbossche56@gmail.com

Inge
De Moor

Sportieve cel, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Jan
De Weghe

Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be

Nancy
Poleyn

Evenementen, Ploegverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Dirk
Cooman

jeugdcoördinator hoge doelen, coach

Contactgegevens:


Email: cooman_d@hotmail.com

Contact formulier

Versturen