AV

Alycia
Arys

speler

Contactgegevens:


Email: alycia.arys@skynet.be

Amber
Blommaert

speler

Contactgegevens:


Email: sarahvangysegem@hotmail.be

An
Boulpaep

speler

Contactgegevens:


Email: anboulpaep@telenet.be
Gsm: 0498/683440

Andrea
Nichelson

speler

Contactgegevens:


Email: andrea.nichelson@icloud.com
Gsm: 0495143281

Andy
Van Belle

speler

Contactgegevens:


Email: andyvanbelle@hotmail.be

Anja
De Petter

speler

Contactgegevens:


Email: anja.depetter@telenet.be

Anja
Rasschaert

speler

Contactgegevens:


Email: rasschaert.anja@telenet.be

Anke
Deporte

speler

Contactgegevens:


Email: ankedeporte@hotmail.com
Gsm: 0497240589

Ann
Vandroogenbroeck

speler

Contactgegevens:


Email: ann.van.droogenbroeck2@pandora.be

Annick
Ghysens

speler

Contactgegevens:


Email: annick_ghysens@telenet.be

Anouk
De Craemer

speler

Contactgegevens:


Email: xanouk@live.be
Tel: 0491335466

Anouk
Segers

speler

Contactgegevens:


Email: anouksegers@telenet.be

Aster
Palinkas

speler

Contactgegevens:


Email: asterkegroen@hotmail.com
Gsm: 0486/514103

Aurélie
Jespers

speler

Contactgegevens:


Email: aurelie.jespers@hotmail.com
Tel: 09/2325250
Gsm: 0470/806911

Bart
De Moor

speler

Contactgegevens:


Email: de.moor1@telenet.be

Bo
Breyne

speler

Contactgegevens:


Email: bo_breyne@hotmail.com

Bruno
Lefèvre

speler

Contactgegevens:


Email: lefevre.bruno@proximus.be

Caro
Coessens

speler

Contactgegevens:


Email: ccoessens@gmail.com
Gsm: 0477/17 16 15

Catharina
De Poorter

speler

Contactgegevens:


Email: catharinadepoorter@hotmail.com
Gsm: 0496/70.36.57

Charlotte
Boelens

speler

Contactgegevens:


Email: charlotteb@live.be

Christophe
Dutilleux

speler

Contactgegevens:


Email: cdx1@telenet.be
Gsm: 0491 24 92 69

Christophe
Vervaeke

speler

Contactgegevens:


Email: christophe.vervaeke@mail.com

Cindy
Van Durme

speler

Contactgegevens:


Email: johancindy@skynet.be

Cris
Buys

speler

Contactgegevens:


Email: cris.buys@telenet.be
Tel: 053782049
Gsm: 0476475461

Danny
Hals

speler

Contactgegevens:


Email: dbcosirisaalst@sportadministratie.be
Gsm: +32496198824

Dieter
Coen

speler

Contactgegevens:


Email: dietermoline@gmail.com
Gsm: 0498134260

Dirk
Temmerman

speler

Contactgegevens:


Email: dirk.temmerman1@telenet.be
Tel: 053/77.64.18
Gsm: 0479/71.90.90

Dirk
Vansteyvoort

speler

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com
Gsm: 0496/68 83 16

Dorothee
Buys

speler

Contactgegevens:


Email: dorothee.buys@hotmail.com
Tel: 053/78.20.49
Gsm: 0473/45.56.41

Eddy
Van Herreweghe

speler

Contactgegevens:


Email: eddy.van.herreweghe@telenet.be

Elien
Lambrecht

speler

Contactgegevens:


Elke
Segers

speler

Contactgegevens:


Email: elkeseg@telenet.be

Ella
Corthals

speler

Contactgegevens:


Email: ella.corthals@hotmail.com
Gsm: 0476086699

Ellen
Sonck

speler

Contactgegevens:


Email: ellensonck1@hotmail.com

Els
Timmermans

speler

Contactgegevens:


Email: elst1992@hotmail.com
Gsm: 0477382241

Esther
Ladjo

speler

Contactgegevens:


Gsm: 0465200041

Eva
De Mooter

speler

Contactgegevens:


Email: eva.demooter@hotmail.com
Gsm: 0496/96 88 93

Eva
Vyverman

speler

Contactgegevens:


Email: Eva.VYVERMAN@bpost.be

Fien
De Block

speler

Contactgegevens:


Email: fien.de.block@hotmail.com

Francis
Buyse

speler

Contactgegevens:


Email: francisbuyse@hotmail.com

Frankie
Luypaert

speler

Contactgegevens:


Email: frankie.luypaert@medialaan.be
Gsm: 0486/22.67.26

Geert
Citters

speler

Contactgegevens:


Email: geert.citters@telenet.be

Geert
Van Neck

speler

Contactgegevens:


Email: geert.van.neck@telenet.be

Greta
Heireman

speler

Contactgegevens:


Email: greta.heireman@telenet.be

Guido
Van Laere

speler

Contactgegevens:


Email: vanlaere.guido@gmail.com

Gunter
Cornand

speler

Contactgegevens:


Email: gunter.cornand@ing.be
Tel: 0494/573077
Gsm: 0494/573077

Guy
Van Den Bremt

speler

Contactgegevens:


Email: guy.veronique@proximus.be
Gsm: 0478438749

Gwendolyn
Buyse

speler

Contactgegevens:


Email: gwenbuyse@hotmail.com
Tel: 053673695
Gsm: 0032499112536

Hilde
Dhondt

speler

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com
Gsm: 0496/87.15.39

Hilde
Vanlerberghe

speler

Contactgegevens:


Email: freddyenhilde@skynet.be
Gsm: 0497 34 67 84

Ine
Goolaerts

speler

Contactgegevens:


Email: ine.goolaerts@proximus.be
Gsm: 0485/70 33 22

Ines
Corthals

speler

Contactgegevens:


Email: inescorthals@hotmail.com

Inge
De Moor

speler

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be
Gsm: 0474/649191

Isalie
Jespers

speler

Contactgegevens:


Email: isalie6@hotmail.com

Jan
De Vuyst

speler

Contactgegevens:


Email: jan.de.vuyst@skynet.be
Gsm: 0477408736

Jan
De Weghe

speler

Contactgegevens:


Email: jdeweghe@bbtk-abvv.be
Gsm: 0475 57 64 48

Jochen
De Greve

speler

Contactgegevens:


Email: jochen.de.greve@telenet.be

Joeri
Van Den Steen

speler

Contactgegevens:


Email: joeri.van.den.steen@telenet.be

Johan
Janssens

speler

Contactgegevens:


Email: johancindy@skynet.be
Gsm: 0477511360

Jolien
Willems

speler

Contactgegevens:


Email: jolien_willems@outlook.com
Gsm: 0484111462

Jorien
Citters

speler

Contactgegevens:


Email: jorien.citters@gmail.com
Gsm: 0478/24.42.00

Julie
Van Den Bremt

speler

Contactgegevens:


Email: julievandenbremt@outlook.com
Tel: 053/213347
Gsm: 0479267363

Karen
De Bondt

speler

Contactgegevens:


Email: karendb4@hotmail.com

Karina
De Maeyer

speler

Contactgegevens:


Email: lefevre.bruno@proximus.be

Karlien
Temmerman

speler

Contactgegevens:


Email: karlientemmerman@gmail.com
Tel: 053/77.64.18
Gsm: 0473/35.36.36

Karolien
De Rop

speler

Contactgegevens:


Email: karolienderop@gmail.com
Gsm: 0477 31 96 59

Kate
Spiessens

speler

Contactgegevens:


Email: kate_spiessens@hotmail.com

Kayleigh
Van Herreweghe

speler

Contactgegevens:


Email: ann_verbeeck@telenet.be
Gsm: +32478914468

Kelly
Rombaut

speler

Contactgegevens:


Email: kelly.rombaut@hotmail.com
Gsm: 0497/26 71 15

Kimberly
Vansteyvoort

speler

Contactgegevens:


Email: kimvansteyvoort1995@hotmail.com
Gsm: 0492/98.39.85

Kristien
Roelandt

speler

Contactgegevens:


Email: lieven.corthals@scarlet.be

Laura
Geeroms

speler

Contactgegevens:


Email: laura.geeroms@hotmail.com

Lien
Van Laere

speler

Contactgegevens:


Email: nick.vanlaere@gmail.com

Lien
Vonck

speler

Contactgegevens:


Email: lienvonck@hotmail.com

Lieven
Corthals

speler

Contactgegevens:


Email: lieven.corthals@scarlet.be
Tel: 053/78.37.29
Gsm: 0473/20.60.47

Lobke
Van Impe

speler

Contactgegevens:


Email: lobkevanimpe@hotmail.com
Gsm: 0499/32.73.51

Lore
Vanderborght

speler

Contactgegevens:


Email: lore.vanderborght2@gmail.com
Gsm: 0497/28.84.92

Luisa
Nichelson

speler

Contactgegevens:


Email: luisa.nichelson@icloud.com
Gsm: 0495143282

Magalie
Lus

speler

Contactgegevens:


Email: lus.magali@gmail.com

Marc
Van Gysegem

speler

Contactgegevens:


Email: marc.van.gysegem@gmail.com
Tel: 053.55.97.56
Gsm: 0488 62 21 49

Marijke
Rouckhout

speler

Contactgegevens:


Email: francisbuyse@hotmail.com

Mart
Spiessens

speler

Contactgegevens:


Email: mart_spiessens@hotmail.com
Gsm: 0479402065

Mellissa
Nevens

speler

Contactgegevens:


Email: nevens.hals@gmail.com
Gsm: 0477365092

Michel
Jespers

speler

Contactgegevens:


Email: michel.jespers@telenet.be
Tel: 09/232.52.50
Gsm: 0496/41.38.66

Mădălina
Minciună

speler

Contactgegevens:


Email: mminciuna@gmail.com
Gsm: 0494.05 37 27

Nadia
Van Belle

speler

Contactgegevens:


Email: devoserik@hotmail.com

Nancy
Poleyn

speler

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com
Tel: 0498296884

Nathalie
Mertens

speler

Contactgegevens:


Email: nathmertens@telenet.be
Gsm: 0478413631

Niels
Mertens

speler

Contactgegevens:


Email: nilsmertens@hotmail.com

Olivier
Dutileux

speler

Contactgegevens:


Email: interstyle@telenet.be

Ortwin
De Bisschop

speler

Contactgegevens:


Email: rasschaert.anja@telenet.be

Pascal
Timmermans

speler

Contactgegevens:


Patrick
Van Schandevyl

speler

Contactgegevens:


Email: patrick.vanschandevyl@gmail.com
Gsm: 0468202355

Phyline
Vanhoyweghen

speler

Contactgegevens:


Email: phyline.vanhoyweghen@hotmail.com
Gsm: 0474403693

Queenie
De Vos

speler

Contactgegevens:


Email: queensooike@hotmail.com

Rani
De Weghe

speler

Contactgegevens:


Email: ranideweghe@hotmail.com
Gsm: 0479116488

Rembert
De Vrieze

speler

Contactgegevens:


Email: rembert@telenet.be

Remi
Linthout

speler

Contactgegevens:


Email: remi.linthout@telenet.be

Rita
De Troter

speler

Contactgegevens:


Sabrina
Hamssi

speler

Contactgegevens:


Email: leabdelscolaire@outlook.be
Gsm: 0485436357

Samia
Hamssi

speler

Contactgegevens:


Email: leabdelscolaire@outlook.be
Tel: 053776940
Gsm: 0485436357

Sammy
Bronselaer

speler

Contactgegevens:


Email: bronselaer.hutsebaut@telenet.be

Savannah
De Veirman

speler

Contactgegevens:


Email: dirkdeveirman@hotmail.com

Silke
Heesakkers

speler

Contactgegevens:


Email: silkeheesakkers@hotmail.com

Sofie
De Gols

speler

Contactgegevens:


Email: s_de_gols@hotmail.com

Sophie
Verluyten

speler

Contactgegevens:


Email: sophie.verluyten@cm.be
Gsm: 0475662724

Stephanie
Verluyten

speler

Contactgegevens:


Email: steph_nieken@hotmail.com

Stijn
Steppe

speler

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be
Gsm: +32486556030

Sven
Lefèvre

speler

Contactgegevens:


Email: lefevre.sven@hotmail.com
Gsm: +32472944968

Tim
Van Mulders

speler

Contactgegevens:


Email: vmulderst@hotmail.com
Gsm: 0478/95.36.85

Veronique
De Troch

speler

Contactgegevens:


Email: guy.veronique@proximus.be
Gsm: 0475/97.54.71

Virginie
Van Houtte

speler

Contactgegevens:


Email: virginievanhoutte@hotmail.com
Gsm: 0474/41.10.59

Yaga
Paduwat

speler

Contactgegevens:


Email: yaga.paduwat@hotmail.com

Yannick
De Greve

speler

Contactgegevens:


Email: yannick_degreve@msn.com

Bestuur

Stijn
Steppe

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be

Dirk
Vansteyvoort

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Ine
Goolaerts

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: ine.goolaerts@proximus.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: dbcosirisaalst@sportadministratie.be

Inge
De Moor

Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Nancy
Poleyn

Evenementen

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Geert
Van Neck

bestuur

Contactgegevens:


Email: geert.van.neck@telenet.be

Michel
De Gols

bestuur

Contactgegevens:


Email: michel.de.gols@telenet.be

Remi
Linthout

bestuur

Contactgegevens:


Email: remi.linthout@telenet.be

Maarten
Blommaert

bestuur

Contactgegevens:


Email: maarten@ablo.be

Contact

Stijn
Steppe

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: stijn@renostep.be

Dirk
Vansteyvoort

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: voorzitter.dbcosirisaalst@gmail.com

Ine
Goolaerts

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: ine.goolaerts@proximus.be

Danny
Hals

Secretaris, Verantwoordelijke sportadministratie

Contactgegevens:


Email: dbcosirisaalst@sportadministratie.be

Inge
De Moor

Sportieve cel

Contactgegevens:


Email: inge.demoor@aalst.be

Hilde
Dhondt

jeugdcoördinator hoge doelen

Contactgegevens:


Email: hilde.dhondt@gmail.com

Jan
De Vuyst

jeugdcoördinator lage doelen

Contactgegevens:


Email: jan.de.vuyst@skynet.be

Virginie
Van Houtte

jeugdcoördinator

Contactgegevens:


Email: virginievanhoutte@hotmail.com

Nancy
Poleyn

Evenementen

Contactgegevens:


Email: nancy.poleyn66@gmail.com

Contact formulier

Versturen